Low Range 4x4 Team
  • Low Range 4x4 Team Zamość
  • Low Range 4x4 Team Zamość
  • Low Range 4x4 Team Zamość
  • Low Range 4x4 Team Zamość

LOW RANGE 4X4 TEAM

Kim Jesteśmy?

Low Range Team to klub zrzeszający pasjonatów „wyjątkowych” samochodów terenowych. Nasze terenówki zwane „przeprawowymi” z powodzeniem pojadą, w każdym niedostępnym dla zwykłego 4×4 terenie – podjazdy, trawersy, bagna oraz rzeki. O każdej porze roku napędza nas adrenalina!

Co robimy?

Rekreacyjny – w każdej wolnej chwili staramy się wspólnie jeździć po wspaniałych roztoczańskich terenach, gdzie mamy szansę lepiej poznać siebie nawzajem, także nasze samochody oraz obcować ze wspaniałą roztoczańską przyrodą. Z sukcesami uczestniczymy również w ogólnopolskich rajdach przeprawowych, jesteśmy również organizatorami bądź współorganizotorami rajdów terenowych na zamojszczyźnie.

Naukowy – nasze doświadczenia zbieramy już od dziesiąciu lat i dzięki nim posiadamy własne, autorskie rozwiązania techniczne które stosujemy w naszych terenówkach, które potocznie zwiemy „zmotami”. Nasze eksperymenty przeprowadzamy w naszych trzech specjalistycznych warsztatach, w których mechanicy o zmotach wiedzą wszystko. Bez kozery można nas nazwać ekspertami od budowania terenoodpornych 4×4. Można u nas zamówić budowę zmoty „szytej na twoją miarę”.

Edukacyjny – sport samochodowy jest z natury kosztowny oraz wymaga od kierowcy najwyższych umiejętności prowadzenia pojazdu. Klubowicze Low Range Team służą swoją wiedzą na temat budowy „zmot”, przeprowadzają szkolenia z jazd 4×4 w terenie, doradzają w zakupie części, wyposażenia bądź gotowych terenówek. Edukujemy środowisko 4×4 w tym jak należy poruszać się w terenie z poszanowaniem prywatnej własności oraz otaczającej nas natury. Służymy naszą wiedzą przeprawową podczas tworzenia rajdów oraz innych rekreacyjnych imprez 4×4.

Charytatywny – od kilku lat lokalnie organizujemy Ogólnopolską Integrację dla Choinki podczas której zbieramy środki dla dzieci z lokalnych domów dziecka, jesteśmy równieź co roku aktywni podczas Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Często gościmy innych imprezach jako dodatkowa atrakcja dla darczyńców i widzów.

Korzyści ze współpracy z LRT

Low Range Team dysponuje ekspertami od jazy terenowej oraz od budowy terenówek, posiada szeroką wiedzę oraz wieloletnie doświadczenie przeprawowe. Współpracując z Low Range Team otrzymasz wysokiej jakości doradztwo zarówno w budowie samochodów jak i organizacji imprez 4×4, w praktyce oznacza to, że dzięki Low Range Team zaoszczędzisz mnóstwo pieniędzy wybierając sprawdzone, skuteczne i mało awaryjne rozwiązania dla swojej terenówki oraz dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu zorganizujesz profesjonalną imprezę 4×4, bez częstych błędów organizacyjnych jakie wciąż pojawiają się na rajdach.

Nasza misja

Nasza misja to „off road w zgodzie z naturą”. Dążymy do tego by tworzone przez nas samochody były przyjazne kierowcom i ich portfelom oraz miały coraz lepsze osiągi przeprawowe, a uprawiany przez nas sport samochodowy był przyjazny zarówno ludziom jak i środowisku naturalnemu.

Nasze plany

Ciągle się doskonalimy, chociaż z powodzeniem działamy pod patronatem Automobilklubu Zamojskiego to rozważamy dodatkowo zawiązanie formalnego stowarzyszenia. Oprócz naszych stałych aktywności, chcemy mocniej rozwijać działalność promującą Roztocze i zamojszczyznę. Powoli rozwijamy sekcję skuterów śnieżnych. Naszym marzeniem jest stworzenie profesjonalnej szkółki jazdy 4×4. Pragniemy też pozyskać sponsorów dla naszych profesjonalnych działań.

Studio 1 Street Wear
NA SKRÓTY
W TERENIE
Low Range 4×4 Team
Low Range 4×4 Team
Low Range 4×4 Team
Low Range 4×4 Team

kanał Low Range 4x4 Team w serwisie youtube.pl