Low Range 4x4 Team
  • Low Range 4x4 Team Zamość
  • Low Range 4x4 Team Zamość
  • Low Range 4x4 Team Zamość
  • Low Range 4x4 Team Zamość

Ogólnopolska Terenowa Integracja Dla Choinki 2013

Po raz trzeci wspólnie z kolegami z naszej paczki organizujemy w Zamościu Ogólnopolską Terenową Integrację „DLA CHOINKI” oraz II Memoriał naszego przyjaciela Krzycha Schaba.

Integracja rozpocznie się w dniu 7 grudnia 2013 roku o godzinie 9:00 na terenie piaskowni w Mokre koło Zamościa.

Tym razem chcemy spełnić marzenia dzieci z Domu Dziecka Nr 1 w Zwierzyńcu, marzenia dzieci o wspólnych wycieczkach rowerowych, obecnie jest trzydzieścioro dzieci i są tylko trzy rowery. Każdy kolejny rower da radość dzieciom, a my możemy w tym pomóc.

Integracja jest w 100% charytatywna, a całkowity koszt wpisowego przekazujemy dla dzieci z domu dziecka. Zapraszamy miłośników aut terenowych, suv, motocross oraz quad, a także wszelkich miłośników dobrej zabawy na świeżym powietrzu.

Zapewniamy jazdę po torach sprawnościowych oraz przejażdżkę po zamojskich bezdrożach z mapą rajdową roadbook. Dla chętnych będzie do zebrania kilka pieczątek. Uczestnicy będą mogli zasmakować wojskowej kuchni polowej z grochówką oraz bigosikiem. Ogólnopolska Terenowa Integracja odbędzie się w tym samym czasie co wszystkie równoległe imprezy w kraju biorące udział w tej akcji, więcej na polskie4x4.pl Finał całego przedsięwzięcia, czyli „Choinka na Gwiazdkę” związana z wręczaniem dzieciom prezentów odbędzie się w ostatni weekend przed świętami Bożego Narodzenia.

Wpisowe to minimum 100 zł od zespołu – kierowcy i pilota, ale mile widziane będą większe sumy, które w całości przekazane zostaną dla dzieci z domu dziecka. Zapisy proszę składać na adres poczty elektronicznej sebek.grela@wp.pl. Osoby, które zapiszą się do 20 listopada 2013 roku otrzymają koszulki, naklejki oraz dyplom uczestnictwa. Przy zapisie proszę podać rozmiary i ilość koszulek.

Dla przypomnienia, podczas akcji „dla Choinki 2011” za zebrane środki kupiliśmy 12 rowerów renomowanej polskiej marki (miny dzieciaków bezcenne), zobacz fotorelację z poprzedniej edycji, a podczas akcji „dla Choinki 2012” za zebrane środki kupiliśmy dla dzieci z Domu Dziecka w Zamościu pralkę automatyczną, dla dzieci z Pogotowia Opiekuńczego przy Domu Dziecka w Zamościu telewizor LCD, dla dzieci z Domu Dziecka w Łabuńkach grę telwizyjną renomowanej firmy.
Poprzednie edycje Terenowej Integracji Dla Choinki zorganizowane przez Low Range 4×4 Team:


Ty też możesz współtworzyć tą integrację, bądź razem z nami, integruj się i pomagaj dzieciom, spełniaj marzenia!

Zapraszamy Low Range Team Zamosc4x4.pl

Nawet jeśli nie możesz integrować się razem z nami, to możesz pomóc spełnić rowerowe marzenia dzieci z domu dziecka, przekazując datek z dopiskiem „dla Choinki 2013” na konto partnera akcji Automobilklubu Zamojskiego 24 1020 5356 0000 1102 0048 2091.

Serdecznie Dziękujemy Low Range Team Zamosc4x4.pl

Studio 1 Street Wear
NA SKRÓTY
W TERENIE
Ogólnopolska Terenowa Integracja Dla Choinki 2013
Ogólnopolska Terenowa Integracja Dla Choinki 2013
Ogólnopolska Terenowa Integracja Dla Choinki 2013
Ogólnopolska Terenowa Integracja Dla Choinki 2013

kanał Low Range 4x4 Team w serwisie youtube.pl